






| Kód produktu: | 342323 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 3 811,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 150,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 6,1 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 690 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 305 mm |
| Objem: | 35 l |
| Umístění: | Na zem |
Bezdotykový nerezový odpadkový koš o objemu 35 litrů, se senzorem
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 374,00 Kč |
| Cena s DPH | 452,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 960,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 161,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 668,00 Kč |
| Cena s DPH | 808,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 492,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 805,32 Kč |