



| Kód produktu: | BBECHROME |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 62,291 € |
| Cena bez DPH: | 51,480 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 644 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,11 kg |
| Barva konstrukce: | Chromová |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 935 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Délka: | 2,5 m |
| Průměr: | 50 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 51,480 € | 62,291 € | ||
| 5 + | 48,931 € | 59,206 € | ||
| 10 + | 46,340 € | 56,072 € | ||
| 20 + | 44,285 € | 53,584 € |
Bariéra verze ekonomi - chromový sloupek s 2,5 m černým výsuvným páskem
Páskové bariéry pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Chromová bariéra, Volně stojící noha s výsuvným samonavíjecím 2,5 m dlouhým flexi pásem. Bariéry lze napojovat do libovolné vzdálenosti s možností úchytu i k připevnění na zeď.
Bariéra k zamezení přístupu je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Průměr základny: 300 mm
Průměr sloupku: 50 mm
Délka vysouvacího pásu: 2500 mm
Šíře pásu: 49 mm
| Cena bez DPH: | 35,403 € |
| Cena s DPH | 42,838 € |
| Cena bez DPH: | 35,403 € |
| Cena s DPH | 42,838 € |
| Cena bez DPH: | 64,803 € |
| Cena s DPH | 78,411 € |
| Cena bez DPH: | 48,479 € |
| Cena s DPH | 58,659 € |
| Cena bez DPH: | 48,479 € |
| Cena s DPH | 58,659 € |
| Cena bez DPH: | 24,589 € |
| Cena s DPH | 29,752 € |
| Cena bez DPH: | 24,589 € |
| Cena s DPH | 29,752 € |
| Cena bez DPH: | 48,479 € |
| Cena s DPH | 58,659 € |
| Cena bez DPH: | 19,860 € |
| Cena s DPH | 24,031 € |
| Cena bez DPH: | 37,623 € |
| Cena s DPH | 45,524 € |
| Cena bez DPH: | 19,860 € |
| Cena s DPH | 24,031 € |
| Cena bez DPH: | 12,007 € |
| Cena s DPH | 14,528 € |
| Cena bez DPH: | 77,508 € |
| Cena s DPH | 93,785 € |
| Cena bez DPH: | 35,773 € |
| Cena s DPH | 43,285 € |
| Cena bez DPH: | 30,469 € |
| Cena s DPH | 36,867 € |
| Cena bez DPH: | 35,403 € |
| Cena s DPH | 42,838 € |
| Cena bez DPH: | 45,765 € |
| Cena s DPH | 55,375 € |
| Cena bez DPH: | 35,403 € |
| Cena s DPH | 42,838 € |
| Cena bez DPH: | 12,007 € |
| Cena s DPH | 14,528 € |