



| Kód produktu: | BBECHROME |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 514,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 644 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,11 kg |
| Barva konstrukce: | Chromová |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 935 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Délka: | 2,5 m |
| Průměr: | 50 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 252,00 Kč | 1 514,92 Kč | ||
| 5 + | 1 190,00 Kč | 1 439,90 Kč | ||
| 10 + | 1 127,00 Kč | 1 363,67 Kč | ||
| 20 + | 1 077,00 Kč | 1 303,17 Kč |
Bariéra verze ekonomi - chromový sloupek s 2,5 m černým výsuvným páskem
Páskové bariéry pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Chromová bariéra, Volně stojící noha s výsuvným samonavíjecím 2,5 m dlouhým flexi pásem. Bariéry lze napojovat do libovolné vzdálenosti s možností úchytu i k připevnění na zeď.
Bariéra k zamezení přístupu je vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony a pod.
Průměr základny: 300 mm
Průměr sloupku: 50 mm
Délka vysouvacího pásu: 2500 mm
Šíře pásu: 49 mm
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 576,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 906,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 915,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 107,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 280,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 598,00 Kč |
| Cena s DPH | 723,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 179,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 426,59 Kč |