

| Kód produktu: | UQB0C00N82 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 85,055 € |
| Cena bez DPH: | 70,294 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 800x2000 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 800x1970 mm |
| Specifikace: | bez tištěného baneru |
| Výška: | 2030 mm |
| Šířka: | 806 mm |
| Hloubka: | 620 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 70,294 € | 85,055 € | ||
| 10 + | 66,762 € | 80,783 € | ||
| 20 + | 63,272 € | 76,560 € | ||
| 50 + | 60,439 € | 73,132 € |
Lehký Přenosný stojan Banner Display Oboustranný 80x200 cm pro rychlé vystavení reklamní komunikace. Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení. Zaklapávací profily umožňují rychlou výměnu banneru.
Dodáváno bez transportního tubusu, pouze v uzaviratelném pytli. Samotná konstrukce bez banneru. Využití pouze do interiérů.
Zajišťujeme i potisk potřebných banerů. Viz sekce Tisk Bannerů.
| Cena bez DPH: | 33,874 € |
| Cena s DPH | 40,987 € |
| Cena bez DPH: | 26,606 € |
| Cena s DPH | 32,194 € |
| Cena bez DPH: | 73,784 € |
| Cena s DPH | 89,278 € |
| Cena bez DPH: | 29,973 € |
| Cena s DPH | 36,268 € |
| Cena bez DPH: | 51,119 € |
| Cena s DPH | 61,854 € |
| Cena bez DPH: | 52,843 € |
| Cena s DPH | 63,940 € |
| Cena bez DPH: | 30,630 € |
| Cena s DPH | 37,063 € |
| Cena bez DPH: | 28,577 € |
| Cena s DPH | 34,579 € |
| Cena bez DPH: | 79,327 € |
| Cena s DPH | 95,985 € |