




| Kód produktu: | UMSD006000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,222 € |
| Cena bez DPH: | 3,489 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 627 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,154 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 108x163x35 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 113 mm |
| Hloubka: | 41 mm |
| Kapacita: | 1x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,489 € | 4,222 € | ||
| 60 + | 3,284 € | 3,974 € | ||
| 120 + | 3,202 € | 3,874 € | ||
| 180 + | 3,079 € | 3,725 € |
Nástěnný plastový zásobník na letáky DL 1/3A4 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k uchycení na zeď.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 108 x 163 (72) x 35 mm
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 4,064 € |
| Cena s DPH | 4,917 € |
| Cena bez DPH: | 4,064 € |
| Cena s DPH | 4,917 € |
| Cena bez DPH: | 3,366 € |
| Cena s DPH | 4,073 € |
| Cena bez DPH: | 1,806 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 28,325 € |
| Cena s DPH | 34,273 € |
| Cena bez DPH: | 7,841 € |
| Cena s DPH | 9,487 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 182,266 € |
| Cena s DPH | 220,542 € |
| Cena bez DPH: | 133,005 € |
| Cena s DPH | 160,936 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 103,900 € |
| Cena s DPH | 125,719 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 20,567 € |
| Cena s DPH | 24,885 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 53,818 € |
| Cena s DPH | 65,119 € |