



| Kód produktu: | UPCUAD00A6 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,289 € |
| Cena bez DPH: | 2,718 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 409 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,074 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 152 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Formát: | A6 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,718 € | 3,289 € | ||
| 10 + | 2,636 € | 3,189 € | ||
| 30 + | 2,512 € | 3,040 € | ||
| 50 + | 2,389 € | 2,890 € |
Akrylová kapsa tvar U do dřevěných držáků formátu A6. Příslušenství k Dřevěnému menu stojánku. Vyberte variantu slabé PET kapsy, či pevnější akrylové kapsy, nebo formu černé křídovými fixami i křídami popisovatelné tabulky ve třech formátech A4, A5 a A6. Vkusně tak doplníte váš interiér a nalákáte zákazníky na vaše speciality.
| Cena bez DPH: | 2,595 € |
| Cena s DPH | 3,140 € |
| Cena bez DPH: | 2,883 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 2,595 € |
| Cena s DPH | 3,140 € |
| Cena bez DPH: | 2,883 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 2,883 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 3,213 € |
| Cena s DPH | 3,887 € |
| Cena bez DPH: | 2,883 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 3,213 € |
| Cena s DPH | 3,887 € |
| Cena bez DPH: | 4,325 € |
| Cena s DPH | 5,233 € |
| Cena bez DPH: | 14,333 € |
| Cena s DPH | 17,343 € |
| Cena bez DPH: | 2,677 € |
| Cena s DPH | 3,239 € |
| Cena bez DPH: | 11,203 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 2,059 € |
| Cena s DPH | 2,492 € |
| Cena bez DPH: | 3,213 € |
| Cena s DPH | 3,887 € |
| Cena bez DPH: | 14,333 € |
| Cena s DPH | 17,343 € |
| Cena bez DPH: | 19,152 € |
| Cena s DPH | 23,173 € |
| Cena bez DPH: | 2,883 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 1,442 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 23,600 € |
| Cena s DPH | 28,556 € |