



| Kód produktu: | UPCUAD00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,766 € |
| Cena bez DPH: | 8,071 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 228 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 300 mm |
| Šířka: | 216 mm |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Formát: | A4 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,071 € | 9,766 € | ||
| 10 + | 7,824 € | 9,467 € | ||
| 30 + | 7,494 € | 9,068 € | ||
| 50 + | 7,083 € | 8,570 € |
Akrylová kapsa tvar U do dřevěných držáků formátu A4. Příslušenství k Dřevěnému menu stojánku. Vyberte variantu slabé PET kapsy, či pevnější akrylové kapsy, nebo formu černé křídovými fixami i křídami popisovatelné tabulky ve třech formátech A4, A5 a A6. Vkusně tak doplníte váš interiér a nalákáte zákazníky na vaše speciality.
| Cena bez DPH: | 17,377 € |
| Cena s DPH | 21,026 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 11,200 € |
| Cena s DPH | 13,552 € |
| Cena bez DPH: | 11,200 € |
| Cena s DPH | 13,552 € |
| Cena bez DPH: | 11,200 € |
| Cena s DPH | 13,552 € |
| Cena bez DPH: | 11,200 € |
| Cena s DPH | 13,552 € |
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| Cena s DPH | 4,484 € |
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| Cena s DPH | 4,484 € |
| Cena bez DPH: | 4,324 € |
| Cena s DPH | 5,232 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 12,312 € |
| Cena s DPH | 14,898 € |
| Cena bez DPH: | 2,059 € |
| Cena s DPH | 2,491 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 3,294 € |
| Cena s DPH | 3,986 € |
| Cena bez DPH: | 19,148 € |
| Cena s DPH | 23,169 € |
| Cena bez DPH: | 10,212 € |
| Cena s DPH | 12,357 € |
| Cena bez DPH: | 4,365 € |
| Cena s DPH | 5,281 € |
| Cena bez DPH: | 6,259 € |
| Cena s DPH | 7,573 € |
| Cena bez DPH: | 10,212 € |
| Cena s DPH | 12,357 € |
| Cena bez DPH: | 6,082 € |
| Cena s DPH | 7,359 € |
| Cena bez DPH: | 3,706 € |
| Cena s DPH | 4,484 € |