











| Kód produktu: | UPSP120024 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 190,221 € |
| Cena bez DPH: | 157,207 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 15,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ne |
| Rozměr prospektu: | 610x915 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1180 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 735 mm |
| Formát: | 24"x36" |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 157,207 € | 190,221 € | ||
| 5 + | 149,363 € | 180,730 € | ||
| 10 + | 141,478 € | 171,189 € | ||
| 25 + | 135,195 € | 163,586 € |
Áčko na plakát Street SignPro s krycí fólií a hliníkovým rámečkem
Venkovní oboustranný poutač dodáván ve dvou barvách černé a bílé a ve třech provedení. S krycí fólií a rámečkem, bez krycí fólie a rámečkem a pouze plocha k nalepení samolepky.
Vyrobeno z odolného ABS plastu. Opatřeno pojezdovými kolečky. S otvorem jako rukojeť pro přenášení.
Velikost plochy pro prospekt 610x915 mm
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
Poutač není uzpůsoben zabránění vniknutí vody na plakát. Používejte tedy tisky na podklady vhodné do mokrého prostředí, nebo je nutné při dešti poutač schovat.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 58,070 € |
| Cena s DPH | 70,264 € |
| Cena bez DPH: | 23,409 € |
| Cena s DPH | 28,324 € |
| Cena bez DPH: | 184,600 € |
| Cena s DPH | 223,366 € |
| Cena bez DPH: | 309,363 € |
| Cena s DPH | 374,330 € |
| Cena bez DPH: | 24,476 € |
| Cena s DPH | 29,616 € |
| Cena bez DPH: | 65,298 € |
| Cena s DPH | 79,010 € |
| Cena bez DPH: | 18,850 € |
| Cena s DPH | 22,809 € |
| Cena bez DPH: | 33,265 € |
| Cena s DPH | 40,251 € |
| Cena bez DPH: | 6,119 € |
| Cena s DPH | 7,404 € |
| Cena bez DPH: | 74,415 € |
| Cena s DPH | 90,042 € |
| Cena bez DPH: | 20,452 € |
| Cena s DPH | 24,747 € |
| Cena bez DPH: | 164,066 € |
| Cena s DPH | 198,520 € |