| Kód produktu: | CNL-COLOR-45-YELLOW |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,097 € |
| Cena bez DPH: | 0,907 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,045 kg |
| Rozměr poutače: | 45x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Žlutá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 45 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 0,907 € | 1,097 € | ||
| 20 + | 0,824 € | 0,998 € | ||
| 50 + | 0,783 € | 0,948 € | ||
| 200 + | 0,742 € | 0,898 € |
Žlutá plastová vložka pro zasunutí do cenovkové lišty - výška 45mm
Materiál - PVC. Slouží k barevnému rozlišení regálů, či pro sjednocení barevností s firemními barvami
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
| Cena bez DPH: | 0,948 € |
| Cena s DPH | 1,147 € |
| Cena bez DPH: | 1,319 € |
| Cena s DPH | 1,596 € |
| Cena bez DPH: | 0,948 € |
| Cena s DPH | 1,147 € |
| Cena bez DPH: | 0,989 € |
| Cena s DPH | 1,197 € |
| Cena bez DPH: | 0,783 € |
| Cena s DPH | 0,948 € |
| Cena bez DPH: | 0,989 € |
| Cena s DPH | 1,197 € |
| Cena bez DPH: | 0,989 € |
| Cena s DPH | 1,197 € |
| Cena bez DPH: | 1,113 € |
| Cena s DPH | 1,347 € |
| Cena bez DPH: | 0,948 € |
| Cena s DPH | 1,147 € |
| Cena bez DPH: | 1,360 € |
| Cena s DPH | 1,646 € |
| Cena bez DPH: | 1,113 € |
| Cena s DPH | 1,347 € |
| Cena bez DPH: | 0,824 € |
| Cena s DPH | 0,998 € |