





| Kód produktu: | PP70 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,960 € |
| Cena bez DPH: | 9,885 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 609 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 700 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 705 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9,885 € | 11,960 € | ||
| 10 + | 9,390 € | 11,362 € | ||
| 20 + | 8,896 € | 10,764 € | ||
| 50 + | 8,526 € | 10,316 € |
Set dvou zaklapávacích plakátových lišt PosterSnapper pro plakát šíře 70cm
Lišty vyrobené z 25mm profilu, stříbrný elox, podlepený speciální protiskluzovou gumou. Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení plakátů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná. Dodáván včetně bočních záslepek a háčků na zavěšení do volného prostoru ale i na stěnu či do výkladu.
| Cena bez DPH: | 7,249 € |
| Cena s DPH | 8,771 € |
| Cena bez DPH: | 20,264 € |
| Cena s DPH | 24,519 € |
| Cena bez DPH: | 17,628 € |
| Cena s DPH | 21,329 € |
| Cena bez DPH: | 12,603 € |
| Cena s DPH | 15,250 € |
| Cena bez DPH: | 20,840 € |
| Cena s DPH | 25,217 € |
| Cena bez DPH: | 15,033 € |
| Cena s DPH | 18,190 € |
| Cena bez DPH: | 15,815 € |
| Cena s DPH | 19,137 € |
| Cena bez DPH: | 17,792 € |
| Cena s DPH | 21,529 € |
| Cena bez DPH: | 17,339 € |
| Cena s DPH | 20,981 € |
| Cena bez DPH: | 15,033 € |
| Cena s DPH | 18,190 € |
| Cena bez DPH: | 19,028 € |
| Cena s DPH | 23,024 € |
| Cena bez DPH: | 6,919 € |
| Cena s DPH | 8,372 € |
| Cena bez DPH: | 17,628 € |
| Cena s DPH | 21,329 € |