





| Kód produktu: | PP30 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6,628 € |
| Cena bez DPH: | 5,478 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 321 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,2 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 297 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 302 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5,478 € | 6,628 € | ||
| 10 + | 5,189 € | 6,279 € | ||
| 20 + | 4,901 € | 5,930 € | ||
| 50 + | 4,695 € | 5,681 € |
Set dvou zaklapávacích plakátových lišt PosterSnapper pro plakát šíře 29,7cm
Lišty vyrobené z 25mm profilu, stříbrný elox, podlepený speciální protiskluzovou gumou. Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení plakátů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná. Dodáván včetně bočních záslepek a háčků na zavěšení do volného prostoru ale i na stěnu či do výkladu.
| Cena bez DPH: | 7,249 € |
| Cena s DPH | 8,771 € |
| Cena bez DPH: | 15,033 € |
| Cena s DPH | 18,190 € |
| Cena bez DPH: | 19,028 € |
| Cena s DPH | 23,024 € |
| Cena bez DPH: | 15,815 € |
| Cena s DPH | 19,137 € |
| Cena bez DPH: | 9,885 € |
| Cena s DPH | 11,960 € |
| Cena bez DPH: | 7,661 € |
| Cena s DPH | 9,269 € |
| Cena bez DPH: | 14,539 € |
| Cena s DPH | 17,592 € |
| Cena bez DPH: | 11,244 € |
| Cena s DPH | 13,605 € |
| Cena bez DPH: | 12,685 € |
| Cena s DPH | 15,349 € |
| Cena bez DPH: | 15,033 € |
| Cena s DPH | 18,190 € |
| Cena bez DPH: | 6,301 € |
| Cena s DPH | 7,625 € |
| Cena bez DPH: | 13,921 € |
| Cena s DPH | 16,844 € |
| Cena bez DPH: | 17,339 € |
| Cena s DPH | 20,981 € |