





| Kód produktu: | PP42 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,347 € |
| Cena bez DPH: | 6,898 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 411 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,2 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 420 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 425 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,898 € | 8,347 € | ||
| 10 + | 6,569 € | 7,949 € | ||
| 20 + | 6,241 € | 7,552 € | ||
| 50 + | 5,954 € | 7,204 € |
Set dvou zaklapávacích plakátových lišt PosterSnapper pro plakát šíře 42cm
Lišty vyrobené z 25mm profilu, stříbrný elox, podlepený speciální protiskluzovou gumou. Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení plakátů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná. Dodáván včetně bočních záslepek a háčků na zavěšení do volného prostoru ale i na stěnu či do výkladu.
| Cena bez DPH: | 7,226 € |
| Cena s DPH | 8,744 € |
| Cena bez DPH: | 39,088 € |
| Cena s DPH | 47,297 € |
| Cena bez DPH: | 11,209 € |
| Cena s DPH | 13,563 € |
| Cena bez DPH: | 8,664 € |
| Cena s DPH | 10,483 € |
| Cena bez DPH: | 18,969 € |
| Cena s DPH | 22,953 € |
| Cena bez DPH: | 12,646 € |
| Cena s DPH | 15,302 € |
| Cena bez DPH: | 14,987 € |
| Cena s DPH | 18,134 € |
| Cena bez DPH: | 20,201 € |
| Cena s DPH | 24,443 € |
| Cena bez DPH: | 17,573 € |
| Cena s DPH | 21,264 € |
| Cena bez DPH: | 5,461 € |
| Cena s DPH | 6,608 € |
| Cena bez DPH: | 12,564 € |
| Cena s DPH | 15,203 € |
| Cena bez DPH: | 17,738 € |
| Cena s DPH | 21,463 € |
| Cena bez DPH: | 14,987 € |
| Cena s DPH | 18,134 € |