





| Kód produktu: | PP100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 15,225 € |
| Cena bez DPH: | 12,582 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1382 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1000 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 1005 mm |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 12,582 € | 15,225 € | ||
| 10 + | 11,924 € | 14,428 € | ||
| 20 + | 11,308 € | 13,682 € | ||
| 50 + | 10,814 € | 13,085 € |
Set dvou zaklapávacích plakátových lišt PosterSnapper pro plakát šíře 100cm
Lišty vyrobené z 25mm profilu, stříbrný elox, podlepený speciální protiskluzovou gumou. Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení plakátů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná. Dodáván včetně bočních záslepek a háčků na zavěšení do volného prostoru ale i na stěnu či do výkladu.
| Cena bez DPH: | 7,237 € |
| Cena s DPH | 8,757 € |
| Cena bez DPH: | 13,898 € |
| Cena s DPH | 16,817 € |
| Cena bez DPH: | 8,676 € |
| Cena s DPH | 10,498 € |
| Cena bez DPH: | 39,145 € |
| Cena s DPH | 47,365 € |
| Cena bez DPH: | 9,868 € |
| Cena s DPH | 11,941 € |
| Cena bez DPH: | 14,515 € |
| Cena s DPH | 17,563 € |
| Cena bez DPH: | 12,664 € |
| Cena s DPH | 15,324 € |
| Cena bez DPH: | 20,230 € |
| Cena s DPH | 24,479 € |
| Cena bez DPH: | 17,763 € |
| Cena s DPH | 21,493 € |
| Cena bez DPH: | 6,291 € |
| Cena s DPH | 7,612 € |
| Cena bez DPH: | 15,789 € |
| Cena s DPH | 19,105 € |
| Cena bez DPH: | 17,599 € |
| Cena s DPH | 21,294 € |
| Cena bez DPH: | 18,997 € |
| Cena s DPH | 22,986 € |