






| Kód produktu: | BP85 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 26,574 € |
| Cena bez DPH: | 21,962 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 850 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 855 mm |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 21,962 € | 26,574 € | ||
| 10 + | 20,854 € | 25,233 € | ||
| 20 + | 19,787 € | 23,942 € | ||
| 50 + | 18,883 € | 22,849 € |
Set dvou zaklapávacích bannerových lišt Banner Profil pro banner šíře 85cm
Speciálně vytvořené pro velké a těžké bannery. Zaklapávací profil zabezpečuje stabilitu udržení. Set sestává z dvou hliníkových profilů, čtyř plastových záslepek a dvou závěsných oček s nosností každého do 7 kg.
Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení bannerů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná.
| Cena bez DPH: | 7,225 € |
| Cena s DPH | 8,742 € |
| Cena bez DPH: | 18,719 € |
| Cena s DPH | 22,650 € |
| Cena bez DPH: | 16,790 € |
| Cena s DPH | 20,316 € |
| Cena bez DPH: | 14,532 € |
| Cena s DPH | 17,584 € |
| Cena bez DPH: | 30,911 € |
| Cena s DPH | 37,403 € |
| Cena bez DPH: | 43,719 € |
| Cena s DPH | 52,900 € |
| Cena bez DPH: | 24,097 € |
| Cena s DPH | 29,157 € |
| Cena bez DPH: | 60,509 € |
| Cena s DPH | 73,216 € |
| Cena bez DPH: | 21,182 € |
| Cena s DPH | 25,631 € |