






| Kód produktu: | BP70 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 22,660 € |
| Cena bez DPH: | 18,727 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 29 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 700 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 705 mm |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,727 € | 22,660 € | ||
| 10 + | 17,782 € | 21,517 € | ||
| 20 + | 16,838 € | 20,374 € | ||
| 50 + | 16,099 € | 19,479 € |
Set dvou zaklapávacích bannerových lišt Banner Profil pro banner šíře 70cm
Speciálně vytvořené pro velké a těžké bannery. Zaklapávací profil zabezpečuje stabilitu udržení. Set sestává z dvou hliníkových profilů, čtyř plastových záslepek a dvou závěsných oček s nosností každého do 7 kg.
Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení bannerů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná.
| Cena bez DPH: | 7,228 € |
| Cena s DPH | 8,746 € |
| Cena bez DPH: | 21,971 € |
| Cena s DPH | 26,585 € |
| Cena bez DPH: | 30,924 € |
| Cena s DPH | 37,418 € |
| Cena bez DPH: | 24,107 € |
| Cena s DPH | 29,169 € |
| Cena bez DPH: | 21,191 € |
| Cena s DPH | 25,641 € |
| Cena bez DPH: | 60,534 € |
| Cena s DPH | 73,246 € |
| Cena bez DPH: | 16,797 € |
| Cena s DPH | 20,324 € |
| Cena bez DPH: | 43,737 € |
| Cena s DPH | 52,922 € |
| Cena bez DPH: | 14,538 € |
| Cena s DPH | 17,591 € |