






| Kód produktu: | BP50 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,602 € |
| Cena bez DPH: | 14,547 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 50 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 500 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 505 mm |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,547 € | 17,602 € | ||
| 10 + | 13,807 € | 16,707 € | ||
| 20 + | 13,109 € | 15,862 € | ||
| 50 + | 12,533 € | 15,165 € |
Set dvou zaklapávacích bannerových lišt Banner Profil pro banner šíře 50cm
Speciálně vytvořené pro velké a těžké bannery. Zaklapávací profil zabezpečuje stabilitu udržení. Set sestává z dvou hliníkových profilů, čtyř plastových záslepek a dvou závěsných oček s nosností každého do 7 kg.
Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení bannerů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná.
| Cena bez DPH: | 7,232 € |
| Cena s DPH | 8,751 € |
| Cena bez DPH: | 24,122 € |
| Cena s DPH | 29,187 € |
| Cena bez DPH: | 30,943 € |
| Cena s DPH | 37,441 € |
| Cena bez DPH: | 21,204 € |
| Cena s DPH | 25,657 € |
| Cena bez DPH: | 43,764 € |
| Cena s DPH | 52,955 € |
| Cena bez DPH: | 21,985 € |
| Cena s DPH | 26,602 € |
| Cena bez DPH: | 60,571 € |
| Cena s DPH | 73,291 € |
| Cena bez DPH: | 16,807 € |
| Cena s DPH | 20,337 € |
| Cena bez DPH: | 18,738 € |
| Cena s DPH | 22,674 € |