






| Kód produktu: | BP120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 37,441 € |
| Cena bez DPH: | 30,943 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 124 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1200 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 1205 mm |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 30,943 € | 37,441 € | ||
| 10 + | 29,423 € | 35,601 € | ||
| 20 + | 27,861 € | 33,712 € | ||
| 50 + | 26,628 € | 32,220 € |
Set dvou zaklapávacích bannerových lišt Banner Profil pro banner šíře 120cm
Speciálně vytvořené pro velké a těžké bannery. Zaklapávací profil zabezpečuje stabilitu udržení. Set sestává z dvou hliníkových profilů, čtyř plastových záslepek a dvou závěsných oček s nosností každého do 7 kg.
Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení bannerů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná.
| Cena bez DPH: | 7,232 € |
| Cena s DPH | 8,751 € |
| Cena bez DPH: | 24,122 € |
| Cena s DPH | 29,187 € |
| Cena bez DPH: | 21,204 € |
| Cena s DPH | 25,657 € |
| Cena bez DPH: | 43,764 € |
| Cena s DPH | 52,955 € |
| Cena bez DPH: | 16,807 € |
| Cena s DPH | 20,337 € |
| Cena bez DPH: | 14,547 € |
| Cena s DPH | 17,602 € |
| Cena bez DPH: | 21,985 € |
| Cena s DPH | 26,602 € |
| Cena bez DPH: | 18,738 € |
| Cena s DPH | 22,674 € |
| Cena bez DPH: | 60,571 € |
| Cena s DPH | 73,291 € |