

| Kód produktu: | 172204 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 69,449 € |
| Cena bez DPH: | 57,396 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,609 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 168 mm |
| Šířka: | 216 mm |
| Tloušťka: | 0,6 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A5 |
| Cena bez DPH: | 91,463 € |
| Cena s DPH | 110,670 € |
| Cena bez DPH: | 145,073 € |
| Cena s DPH | 175,538 € |
| Cena bez DPH: | 7,406 € |
| Cena s DPH | 8,961 € |
| Cena bez DPH: | 47,027 € |
| Cena s DPH | 56,903 € |
| Cena bez DPH: | 90,475 € |
| Cena s DPH | 109,475 € |
| Cena bez DPH: | 7,406 € |
| Cena s DPH | 8,961 € |
| Cena bez DPH: | 50,442 € |
| Cena s DPH | 61,035 € |
| Cena bez DPH: | 120,016 € |
| Cena s DPH | 145,220 € |
| Cena bez DPH: | 55,544 € |
| Cena s DPH | 67,208 € |
| Cena bez DPH: | 5,554 € |
| Cena s DPH | 6,721 € |
| Cena bez DPH: | 50,442 € |
| Cena s DPH | 61,035 € |
| Cena bez DPH: | 100,267 € |
| Cena s DPH | 121,324 € |