


| Kód produktu: | UMSDA001xA43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,663 € |
| Cena bez DPH: | 4,680 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 28 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,18 kg |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | DL |
| Cena bez DPH: | 265,271 € |
| Cena s DPH | 320,978 € |
| Cena bez DPH: | 5,213 € |
| Cena s DPH | 6,308 € |
| Cena bez DPH: | 6,486 € |
| Cena s DPH | 7,848 € |
| Cena bez DPH: | 8,128 € |
| Cena s DPH | 9,835 € |