


| Kód produktu: | UMSDA001xA5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6,311 € |
| Cena bez DPH: | 5,216 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,191 kg |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A5 |
| Cena bez DPH: | 265,380 € |
| Cena s DPH | 321,110 € |
| Cena bez DPH: | 6,489 € |
| Cena s DPH | 7,851 € |
| Cena bez DPH: | 8,131 € |
| Cena s DPH | 9,839 € |
| Cena bez DPH: | 4,682 € |
| Cena s DPH | 5,665 € |