












| Kód produktu: | UPTW0SB600 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 24,418 € |
| Cena bez DPH: | 20,180 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,34 kg |
| Rozměr prospektu: | 600 mm |
| Specifikace: | Magnetická |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 21,6 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,180 € | 24,418 € | ||
| 5 + | 19,155 € | 23,178 € | ||
| 10 + | 18,171 € | 21,986 € | ||
| 25 + | 17,350 € | 20,994 € |
Dřevěná Plakátová lišta Wood Magnetic Poster Snap o délce 60 cm Černá
Wood Magnetic Poster Snap je vyroben z bukového dřeva, což jej číní těžkým a silným.
Má jemnou texturu dřeva.
Ošetřuje se pouze teplem, vodou
a vodní párou během celého výrobního procesu. Je tedy bez jakýchkoli chemických
přísad.
Plakát se vsune mezi dvě lišty, které se k sobě přitisknou pomocí
magnetů. Na spodní část plakátu se dá druhá lišta aby byl dobře vypnutý.
Poster Snap má moderní vintage vzhled. Hodí se každé dekoraci v kancelářích, restauracích, kavárnách, buticích, knihkupectví, pekárny a mnoho dalších.
Můžete bez námahy zobrazit svůj plakát, reklamu a dokonce i vaše menu ve vaší firmě. Má široký rozsah použití.
Grafika není součástí produktu, jedná se pouze o samotné nosné lišty.
Součástí dodávky je horní a spodní dvojlišta, přírodní závěsná šňůrka pro přichycení na stěnu.
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 20,180 € |
| Cena s DPH | 24,418 € |
| Cena bez DPH: | 8,655 € |
| Cena s DPH | 10,472 € |
| Cena bez DPH: | 14,971 € |
| Cena s DPH | 18,115 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |
| Cena bez DPH: | 6,891 € |
| Cena s DPH | 8,338 € |
| Cena bez DPH: | 17,555 € |
| Cena s DPH | 21,242 € |
| Cena bez DPH: | 5,455 € |
| Cena s DPH | 6,601 € |
| Cena bez DPH: | 17,719 € |
| Cena s DPH | 21,441 € |
| Cena bez DPH: | 15,751 € |
| Cena s DPH | 19,058 € |
| Cena bez DPH: | 17,268 € |
| Cena s DPH | 20,895 € |
| Cena bez DPH: | 18,950 € |
| Cena s DPH | 22,929 € |
| Cena bez DPH: | 17,555 € |
| Cena s DPH | 21,242 € |