



| Kód produktu: | 1801574013 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 15,206 € |
| Cena bez DPH: | 12,567 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 170 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Cena bez DPH: | 32,444 € |
| Cena s DPH | 39,257 € |
| Cena bez DPH: | 32,444 € |
| Cena s DPH | 39,257 € |
| Cena bez DPH: | 12,608 € |
| Cena s DPH | 15,255 € |
| Cena bez DPH: | 18,357 € |
| Cena s DPH | 22,212 € |
| Cena bez DPH: | 27,556 € |
| Cena s DPH | 33,343 € |
| Cena bez DPH: | 47,967 € |
| Cena s DPH | 58,040 € |
| Cena bez DPH: | 20,082 € |
| Cena s DPH | 24,299 € |
| Cena bez DPH: | 9,158 € |
| Cena s DPH | 11,081 € |
| Cena bez DPH: | 9,322 € |
| Cena s DPH | 11,280 € |
| Cena bez DPH: | 22,998 € |
| Cena s DPH | 27,828 € |
| Cena bez DPH: | 20,082 € |
| Cena s DPH | 24,299 € |
| Cena bez DPH: | 12,608 € |
| Cena s DPH | 15,255 € |
| Cena bez DPH: | 9,240 € |
| Cena s DPH | 11,181 € |
| Cena bez DPH: | 47,967 € |
| Cena s DPH | 58,040 € |