



| Kód produktu: | 1801574012 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 15,193 € |
| Cena bez DPH: | 12,556 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Zelená |
| Výška: | 170 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| Cena s DPH | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 32,417 € |
| Cena s DPH | 39,224 € |
| Cena bez DPH: | 11,202 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 10,874 € |
| Cena s DPH | 13,158 € |
| Cena bez DPH: | 24,046 € |
| Cena s DPH | 29,096 € |
| Cena bez DPH: | 9,315 € |
| Cena s DPH | 11,271 € |
| Cena bez DPH: | 30,160 € |
| Cena s DPH | 36,494 € |
| Cena bez DPH: | 12,597 € |
| Cena s DPH | 15,243 € |
| Cena bez DPH: | 22,979 € |
| Cena s DPH | 27,805 € |
| Cena bez DPH: | 36,315 € |
| Cena s DPH | 43,941 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 24,046 € |
| Cena s DPH | 29,096 € |
| Cena bez DPH: | 31,883 € |
| Cena s DPH | 38,579 € |