



| Kód produktu: | 1801574018 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 15,200 € |
| Cena bez DPH: | 12,562 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 170 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Cena bez DPH: | 32,430 € |
| Cena s DPH | 39,241 € |
| Cena bez DPH: | 32,430 € |
| Cena s DPH | 39,241 € |
| Cena bez DPH: | 47,947 € |
| Cena s DPH | 58,016 € |
| Cena bez DPH: | 36,330 € |
| Cena s DPH | 43,959 € |
| Cena bez DPH: | 47,947 € |
| Cena s DPH | 58,016 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 9,154 € |
| Cena s DPH | 11,077 € |
| Cena bez DPH: | 44,992 € |
| Cena s DPH | 54,440 € |
| Cena bez DPH: | 18,350 € |
| Cena s DPH | 22,203 € |
| Cena bez DPH: | 11,207 € |
| Cena s DPH | 13,560 € |
| Cena bez DPH: | 22,989 € |
| Cena s DPH | 27,816 € |
| Cena bez DPH: | 22,989 € |
| Cena s DPH | 27,816 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 10,878 € |
| Cena s DPH | 13,163 € |