



| Kód produktu: | 1801574011 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 370,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 306,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 170 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 366 mm |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 070,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,00 Kč |
| Cena s DPH | 340,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 307,00 Kč |
| Cena s DPH | 371,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 540,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 790,00 Kč |
| Cena s DPH | 955,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,00 Kč |
| Cena s DPH | 320,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 413,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 326,16 Kč |