








| Kód produktu: | MBSCZ2xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 260,186 € |
| Cena bez DPH: | 215,030 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x307 mm |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1150 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Hliník/Kov |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 215,030 € | 260,186 € | ||
| 5 + | 204,282 € | 247,182 € | ||
| 10 + | 193,535 € | 234,177 € | ||
| 20 + | 184,929 € | 223,764 € |
Volně stojící Stojan Menuboard s vitrínou 2xA4
Počasí odolný venkovní Menu stojan s Vitrínkou pro prezentaci. Kovová základna a uzamykatelná letáková vitrínka.
Vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony apod.
| Cena bez DPH: | 318,468 € |
| Cena s DPH | 385,347 € |
| Cena bez DPH: | 39,325 € |
| Cena s DPH | 47,583 € |
| Cena bez DPH: | 103,644 € |
| Cena s DPH | 125,410 € |
| Cena bez DPH: | 807,824 € |
| Cena s DPH | 977,467 € |
| Cena bez DPH: | 301,832 € |
| Cena s DPH | 365,217 € |
| Cena bez DPH: | 74,614 € |
| Cena s DPH | 90,283 € |
| Cena bez DPH: | 82,602 € |
| Cena s DPH | 99,949 € |
| Cena bez DPH: | 148,446 € |
| Cena s DPH | 179,619 € |
| Cena bez DPH: | 130,739 € |
| Cena s DPH | 158,194 € |
| Cena bez DPH: | 111,139 € |
| Cena s DPH | 134,478 € |
| Cena bez DPH: | 80,008 € |
| Cena s DPH | 96,810 € |
| Cena bez DPH: | 149,228 € |
| Cena s DPH | 180,566 € |