




| Kód produktu: | MBSCZ2xA4C9005 |
| Cena s DPH: | 236,071 € |
| Cena bez DPH: | 195,100 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x307 mm |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1150 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Hliník/Kov |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 195,100 € | 236,071 € | ||
| 5 + | 185,341 € | 224,262 € | ||
| 10 + | 175,623 € | 212,504 € | ||
| 20 + | 167,799 € | 203,037 € |
Volně stojící Stojan Menuboard s vitrínou 2xA4 - Černý
Počasí odolný venkovní Menu stojan s Vitrínkou pro prezentaci. Kovová základna a uzamykatelná letáková vitrínka.
Vhodná například před restaurace, hotely, výstaviště, muzea, autosalony apod.
| Cena bez DPH: | 39,325 € |
| Cena s DPH | 47,583 € |
| Cena bez DPH: | 74,614 € |
| Cena s DPH | 90,283 € |
| Cena bez DPH: | 128,021 € |
| Cena s DPH | 154,906 € |
| Cena bez DPH: | 239,901 € |
| Cena s DPH | 290,280 € |
| Cena bez DPH: | 74,655 € |
| Cena s DPH | 90,333 € |
| Cena bez DPH: | 106,733 € |
| Cena s DPH | 129,146 € |
| Cena bez DPH: | 225,242 € |
| Cena s DPH | 272,543 € |
| Cena bez DPH: | 64,608 € |
| Cena s DPH | 78,175 € |
| Cena bez DPH: | 127,116 € |
| Cena s DPH | 153,810 € |
| Cena bez DPH: | 81,985 € |
| Cena s DPH | 99,202 € |
| Cena bez DPH: | 224,089 € |
| Cena s DPH | 271,148 € |
| Cena bez DPH: | 132,633 € |
| Cena s DPH | 160,486 € |