















| Kód produktu: | USBN0000A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 167,454 € |
| Cena bez DPH: | 138,392 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,95 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x821 mm |
| Specifikace: | 2 zámky |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 911 mm |
| Šířka: | 664 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Formát: | A1 |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Přední výplň: | Kopolyester PET-G |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 138,392 € | 167,454 € | ||
| 5 + | 131,460 € | 159,067 € | ||
| 10 + | 124,569 € | 150,729 € | ||
| 20 + | 119,032 € | 144,029 € |
Venkovní voděodolná vitrína na vystavení plakátů
Uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku.
Jen 30 mm hluboká s profilem šíře 45 mm, dvířka vitríny lze otevřít až 90 stupňů.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení. Vitríny lze umístit jak vertikálně tak i horizontálně.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 138,023 € |
| Cena s DPH | 167,008 € |
| Cena bez DPH: | 63,987 € |
| Cena s DPH | 77,424 € |
| Cena bez DPH: | 61,157 € |
| Cena s DPH | 74,000 € |
| Cena bez DPH: | 105,660 € |
| Cena s DPH | 127,849 € |
| Cena bez DPH: | 163,905 € |
| Cena s DPH | 198,325 € |
| Cena bez DPH: | 70,755 € |
| Cena s DPH | 85,613 € |
| Cena bez DPH: | 1 137,203 € |
| Cena s DPH | 1 376,015 € |
| Cena bez DPH: | 83,675 € |
| Cena s DPH | 101,247 € |
| Cena bez DPH: | 90,238 € |
| Cena s DPH | 109,188 € |
| Cena bez DPH: | 50,738 € |
| Cena s DPH | 61,393 € |
| Cena bez DPH: | 55,414 € |
| Cena s DPH | 67,051 € |
| Cena bez DPH: | 873,872 € |
| Cena s DPH | 1 057,385 € |