








| Kód produktu: | SCXS6xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 167,454 € |
| Cena bez DPH: | 138,392 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Polykarbonát Lexan 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 138,392 € | 167,454 € | ||
| 5 + | 131,501 € | 159,116 € | ||
| 10 + | 124,569 € | 150,729 € | ||
| 20 + | 119,032 € | 144,029 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy s protipožární certifikací B1 na formát 6xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 47,498 € |
| Cena s DPH | 57,473 € |
| Cena bez DPH: | 78,220 € |
| Cena s DPH | 94,646 € |
| Cena bez DPH: | 80,476 € |
| Cena s DPH | 97,376 € |
| Cena bez DPH: | 68,663 € |
| Cena s DPH | 83,082 € |
| Cena bez DPH: | 165,422 € |
| Cena s DPH | 200,161 € |
| Cena bez DPH: | 38,023 € |
| Cena s DPH | 46,008 € |
| Cena bez DPH: | 139,089 € |
| Cena s DPH | 168,298 € |
| Cena bez DPH: | 124,487 € |
| Cena s DPH | 150,630 € |
| Cena bez DPH: | 35,480 € |
| Cena s DPH | 42,931 € |
| Cena bez DPH: | 236,259 € |
| Cena s DPH | 285,874 € |
| Cena bez DPH: | 54,061 € |
| Cena s DPH | 65,413 € |
| Cena bez DPH: | 96,555 € |
| Cena s DPH | 116,831 € |