








| Kód produktu: | SCXS4xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 117,409 € |
| Cena bez DPH: | 97,032 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 491 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Polykarbonát Lexan 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 97,032 € | 117,409 € | ||
| 5 + | 92,209 € | 111,573 € | ||
| 10 + | 87,345 € | 105,688 € | ||
| 20 + | 83,471 € | 101,000 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy s protipožární certifikací B1 na formát 4xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 38,211 € |
| Cena s DPH | 46,235 € |
| Cena bez DPH: | 166,241 € |
| Cena s DPH | 201,151 € |
| Cena bez DPH: | 237,428 € |
| Cena s DPH | 287,288 € |
| Cena bez DPH: | 78,607 € |
| Cena s DPH | 95,114 € |
| Cena bez DPH: | 139,077 € |
| Cena s DPH | 168,283 € |
| Cena bez DPH: | 105,111 € |
| Cena s DPH | 127,185 € |
| Cena bez DPH: | 47,733 € |
| Cena s DPH | 57,757 € |
| Cena bez DPH: | 177,411 € |
| Cena s DPH | 214,668 € |
| Cena bez DPH: | 54,328 € |
| Cena s DPH | 65,737 € |
| Cena bez DPH: | 80,874 € |
| Cena s DPH | 97,857 € |
| Cena bez DPH: | 125,103 € |
| Cena s DPH | 151,375 € |
| Cena bez DPH: | 69,002 € |
| Cena s DPH | 83,493 € |