








| Kód produktu: | SCXS1xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 46,093 € |
| Cena bez DPH: | 38,093 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 39 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 220x310 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 271 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Polykarbonát Lexan 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 38,093 € | 46,093 € | ||
| 5 + | 36,203 € | 43,806 € | ||
| 10 + | 34,272 € | 41,469 € | ||
| 20 + | 32,751 € | 39,629 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy s protipožární certifikací B1 na formát 1xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 96,733 € |
| Cena s DPH | 117,047 € |
| Cena bez DPH: | 54,161 € |
| Cena s DPH | 65,534 € |
| Cena bez DPH: | 139,347 € |
| Cena s DPH | 168,609 € |
| Cena bez DPH: | 165,728 € |
| Cena s DPH | 200,531 € |
| Cena bez DPH: | 47,586 € |
| Cena s DPH | 57,579 € |
| Cena bez DPH: | 80,625 € |
| Cena s DPH | 97,556 € |
| Cena bez DPH: | 124,717 € |
| Cena s DPH | 150,908 € |
| Cena bez DPH: | 78,364 € |
| Cena s DPH | 94,821 € |
| Cena bez DPH: | 68,790 € |
| Cena s DPH | 83,236 € |
| Cena bez DPH: | 138,648 € |
| Cena s DPH | 167,764 € |
| Cena bez DPH: | 160,427 € |
| Cena s DPH | 194,117 € |
| Cena bez DPH: | 236,696 € |
| Cena s DPH | 286,402 € |