








| Kód produktu: | SCS9xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 317,786 € |
| Cena bez DPH: | 262,633 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 21 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,33 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x922 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1004 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 262,633 € | 317,786 € | ||
| 5 + | 249,508 € | 301,904 € | ||
| 10 + | 236,382 € | 286,023 € | ||
| 20 + | 225,882 € | 273,317 € |
Interiérová / Venkovní vitrína s protipožární certifikací B1 pro prospekty 9xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 201,723 € |
| Cena s DPH | 244,084 € |
| Cena bez DPH: | 290,566 € |
| Cena s DPH | 351,585 € |
| Cena bez DPH: | 273,175 € |
| Cena s DPH | 330,541 € |
| Cena bez DPH: | 233,962 € |
| Cena s DPH | 283,094 € |
| Cena bez DPH: | 163,659 € |
| Cena s DPH | 198,027 € |
| Cena bez DPH: | 147,621 € |
| Cena s DPH | 178,621 € |
| Cena bez DPH: | 242,781 € |
| Cena s DPH | 293,765 € |
| Cena bez DPH: | 224,364 € |
| Cena s DPH | 271,481 € |
| Cena bez DPH: | 314,274 € |
| Cena s DPH | 380,272 € |
| Cena bez DPH: | 242,535 € |
| Cena s DPH | 293,467 € |
| Cena bez DPH: | 143,068 € |
| Cena s DPH | 173,112 € |
| Cena bez DPH: | 105,906 € |
| Cena s DPH | 128,147 € |