








| Kód produktu: | SCS8xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 294,191 € |
| Cena bez DPH: | 243,133 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,72 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 961 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 243,133 € | 294,191 € | ||
| 5 + | 231,003 € | 279,514 € | ||
| 10 + | 218,832 € | 264,787 € | ||
| 20 + | 209,087 € | 252,995 € |
Interiérová / Venkovní vitrína s protipožární certifikací B1 pro prospekty 8xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 190,419 € |
| Cena s DPH | 230,407 € |
| Cena bez DPH: | 224,918 € |
| Cena s DPH | 272,150 € |
| Cena bez DPH: | 185,074 € |
| Cena s DPH | 223,940 € |
| Cena bez DPH: | 216,077 € |
| Cena s DPH | 261,454 € |
| Cena bez DPH: | 143,421 € |
| Cena s DPH | 173,539 € |
| Cena bez DPH: | 125,617 € |
| Cena s DPH | 151,996 € |
| Cena bez DPH: | 121,176 € |
| Cena s DPH | 146,623 € |
| Cena bez DPH: | 273,849 € |
| Cena s DPH | 331,357 € |
| Cena bez DPH: | 162,089 € |
| Cena s DPH | 196,127 € |
| Cena bez DPH: | 207,196 € |
| Cena s DPH | 250,707 € |
| Cena bez DPH: | 202,220 € |
| Cena s DPH | 244,687 € |
| Cena bez DPH: | 243,380 € |
| Cena s DPH | 294,490 € |