








| Kód produktu: | SCS4xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 195,725 € |
| Cena bez DPH: | 161,756 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,66 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 521 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 161,756 € | 195,725 € | ||
| 5 + | 153,673 € | 185,944 € | ||
| 10 + | 145,548 € | 176,113 € | ||
| 20 + | 139,105 € | 168,318 € |
Interiérová / Venkovní vitrína s protipožární certifikací B1 pro prospekty 4xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 143,127 € |
| Cena s DPH | 173,183 € |
| Cena bez DPH: | 224,456 € |
| Cena s DPH | 271,592 € |
| Cena bez DPH: | 147,682 € |
| Cena s DPH | 178,695 € |
| Cena bez DPH: | 190,029 € |
| Cena s DPH | 229,935 € |
| Cena bez DPH: | 123,636 € |
| Cena s DPH | 149,599 € |
| Cena bez DPH: | 125,359 € |
| Cena s DPH | 151,684 € |
| Cena bez DPH: | 156,011 € |
| Cena s DPH | 188,774 € |
| Cena bez DPH: | 262,741 € |
| Cena s DPH | 317,917 € |
| Cena bez DPH: | 273,287 € |
| Cena s DPH | 330,677 € |
| Cena bez DPH: | 241,362 € |
| Cena s DPH | 292,048 € |
| Cena bez DPH: | 242,634 € |
| Cena s DPH | 293,588 € |
| Cena bez DPH: | 314,403 € |
| Cena s DPH | 380,428 € |