








| Kód produktu: | SCS3xA4B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 184,031 € |
| Cena bez DPH: | 152,092 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,58 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x308 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 152,092 € | 184,031 € | ||
| 5 + | 144,463 € | 174,800 € | ||
| 10 + | 136,874 € | 165,618 € | ||
| 20 + | 130,804 € | 158,273 € |
Interiérová / Venkovní vitrína s protipožární certifikací B1 pro prospekty 3xA4
Odolnost vůči ohni - Vitrína má protipožární certifikaci dle EN 13501-1: B1 / třída C. Určeno pro použití např. ve školách, veřejných budovách místních úřadech apod
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 125,308 € |
| Cena s DPH | 151,622 € |
| Cena bez DPH: | 189,951 € |
| Cena s DPH | 229,840 € |
| Cena bez DPH: | 184,619 € |
| Cena s DPH | 223,388 € |
| Cena bez DPH: | 191,181 € |
| Cena s DPH | 231,329 € |
| Cena bez DPH: | 241,263 € |
| Cena s DPH | 291,929 € |
| Cena bez DPH: | 273,175 € |
| Cena s DPH | 330,541 € |
| Cena bez DPH: | 163,659 € |
| Cena s DPH | 198,027 € |
| Cena bez DPH: | 201,723 € |
| Cena s DPH | 244,084 € |
| Cena bez DPH: | 147,621 € |
| Cena s DPH | 178,621 € |
| Cena bez DPH: | 224,364 € |
| Cena s DPH | 271,481 € |
| Cena bez DPH: | 105,906 € |
| Cena s DPH | 128,147 € |
| Cena bez DPH: | 167,022 € |
| Cena s DPH | 202,097 € |