







| Kód produktu: | SCZ1xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 70,401 € |
| Cena bez DPH: | 58,183 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 38 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 220x307 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 477 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 58,183 € | 70,401 € | ||
| 5 + | 55,263 € | 66,868 € | ||
| 10 + | 52,385 € | 63,386 € | ||
| 20 + | 50,041 € | 60,550 € |
Venkovní vitrína na Menu pro prospekty 1xA4
Elegantní hliníková menu vitrínka v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná i k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.Vrchní část vitríny opatřena prostorem pro logo či slogan. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 123,972 € |
| Cena s DPH | 150,006 € |
| Cena bez DPH: | 132,442 € |
| Cena s DPH | 160,255 € |
| Cena bez DPH: | 118,298 € |
| Cena s DPH | 143,140 € |
| Cena bez DPH: | 273,808 € |
| Cena s DPH | 331,307 € |
| Cena bez DPH: | 114,104 € |
| Cena s DPH | 138,065 € |
| Cena bez DPH: | 364,350 € |
| Cena s DPH | 440,864 € |
| Cena bez DPH: | 369,202 € |
| Cena s DPH | 446,735 € |
| Cena bez DPH: | 884,416 € |
| Cena s DPH | 1 070,144 € |
| Cena bez DPH: | 194,408 € |
| Cena s DPH | 235,234 € |
| Cena bez DPH: | 83,512 € |
| Cena s DPH | 101,049 € |
| Cena bez DPH: | 39,268 € |
| Cena s DPH | 47,514 € |
| Cena bez DPH: | 301,398 € |
| Cena s DPH | 364,692 € |