










| Kód produktu: | SCTE4xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 214,851 € |
| Cena bez DPH: | 177,563 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,3 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 428x603 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 705 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 177,563 € | 214,851 € | ||
| 5 + | 168,687 € | 204,111 € | ||
| 10 + | 159,811 € | 193,371 € | ||
| 20 + | 152,702 € | 184,769 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 4xA4 - Stříbrná
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 245,654 € |
| Cena s DPH | 297,242 € |
| Cena bez DPH: | 714,896 € |
| Cena s DPH | 865,024 € |
| Cena bez DPH: | 206,863 € |
| Cena s DPH | 250,304 € |
| Cena bez DPH: | 263,078 € |
| Cena s DPH | 318,324 € |
| Cena bez DPH: | 340,908 € |
| Cena s DPH | 412,499 € |
| Cena bez DPH: | 309,554 € |
| Cena s DPH | 374,561 € |
| Cena bez DPH: | 326,484 € |
| Cena s DPH | 395,046 € |
| Cena bez DPH: | 607,068 € |
| Cena s DPH | 734,552 € |
| Cena bez DPH: | 343,949 € |
| Cena s DPH | 416,178 € |
| Cena bez DPH: | 231,683 € |
| Cena s DPH | 280,336 € |
| Cena bez DPH: | 328,251 € |
| Cena s DPH | 397,184 € |
| Cena bez DPH: | 483,460 € |
| Cena s DPH | 584,987 € |