










| Kód produktu: | SCTE18xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 480,418 € |
| Cena bez DPH: | 397,039 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 28,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1308x910 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1012 mm |
| Šířka: | 1410 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 18x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 397,039 € | 480,418 € | ||
| 5 + | 377,179 € | 456,387 € | ||
| 10 + | 357,319 € | 432,356 € | ||
| 20 + | 341,447 € | 413,151 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 18xA4 - Stříbrná
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 384,498 € |
| Cena s DPH | 465,243 € |
| Cena bez DPH: | 326,686 € |
| Cena s DPH | 395,290 € |
| Cena bez DPH: | 452,508 € |
| Cena s DPH | 547,535 € |
| Cena bez DPH: | 488,035 € |
| Cena s DPH | 590,522 € |
| Cena bez DPH: | 246,258 € |
| Cena s DPH | 297,972 € |
| Cena bez DPH: | 547,615 € |
| Cena s DPH | 662,614 € |
| Cena bez DPH: | 255,428 € |
| Cena s DPH | 309,067 € |
| Cena bez DPH: | 273,438 € |
| Cena s DPH | 330,859 € |
| Cena bez DPH: | 309,745 € |
| Cena s DPH | 374,792 € |
| Cena bez DPH: | 607,442 € |
| Cena s DPH | 735,005 € |
| Cena bez DPH: | 263,240 € |
| Cena s DPH | 318,521 € |
| Cena bez DPH: | 245,806 € |
| Cena s DPH | 297,425 € |