










| Kód produktu: | SCTE12xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 394,317 € |
| Cena bez DPH: | 325,882 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 19,4 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 868x910 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1012 mm |
| Šířka: | 970 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 325,882 € | 394,317 € | ||
| 5 + | 309,598 € | 374,614 € | ||
| 10 + | 293,273 € | 354,861 € | ||
| 20 + | 280,271 € | 339,128 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 12xA4 - Stříbrná
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 383,552 € |
| Cena s DPH | 464,098 € |
| Cena bez DPH: | 553,610 € |
| Cena s DPH | 669,868 € |
| Cena bez DPH: | 348,113 € |
| Cena s DPH | 421,217 € |
| Cena bez DPH: | 451,395 € |
| Cena s DPH | 546,187 € |
| Cena bez DPH: | 546,267 € |
| Cena s DPH | 660,984 € |
| Cena bez DPH: | 327,646 € |
| Cena s DPH | 396,451 € |
| Cena bez DPH: | 643,191 € |
| Cena s DPH | 778,261 € |
| Cena bez DPH: | 245,652 € |
| Cena s DPH | 297,239 € |
| Cena bez DPH: | 343,314 € |
| Cena s DPH | 415,410 € |
| Cena bez DPH: | 206,481 € |
| Cena s DPH | 249,842 € |
| Cena bez DPH: | 245,201 € |
| Cena s DPH | 296,693 € |
| Cena bez DPH: | 231,870 € |
| Cena s DPH | 280,563 € |