





| Kód produktu: | SWINGPROSSA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 219,806 € |
| Cena bez DPH: | 181,658 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 10,3 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1210 mm |
| Šířka: | 690 mm |
| Hloubka: | 1070 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 181,658 € | 219,806 € | ||
| 5 + | 172,589 € | 208,833 € | ||
| 10 + | 163,480 € | 197,810 € | ||
| 20 + | 156,217 € | 189,022 € |
Venkovní stojan Windtalker SwingPro na plakát formátu A1
Nejprodávanější řešení oboustranného venkovního zákaznického poutače na celém světě. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům díky gumovému těsnění.
Stříbrný zaklapávací rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm, pro vložení plakátu z obou stran s uchycením na pružinách. Bezpečnostní rohy rámů zajišťují dostatečnou bezpečnost na chodníku.
Variabilní řešení s barevnými kombinacemi rámů a samotného podstavce v černém a stříbrném provedení.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 103,283 € |
| Cena s DPH | 124,972 € |
| Cena bez DPH: | 258,597 € |
| Cena s DPH | 312,902 € |
| Cena bez DPH: | 20,435 € |
| Cena s DPH | 24,726 € |
| Cena bez DPH: | 140,336 € |
| Cena s DPH | 169,807 € |
| Cena bez DPH: | 124,908 € |
| Cena s DPH | 151,138 € |
| Cena bez DPH: | 43,660 € |
| Cena s DPH | 52,829 € |
| Cena bez DPH: | 285,187 € |
| Cena s DPH | 345,076 € |
| Cena bez DPH: | 148,625 € |
| Cena s DPH | 179,837 € |
| Cena bez DPH: | 84,776 € |
| Cena s DPH | 102,579 € |
| Cena bez DPH: | 120,968 € |
| Cena s DPH | 146,372 € |
| Cena bez DPH: | 283,053 € |
| Cena s DPH | 342,494 € |
| Cena bez DPH: | 48,215 € |
| Cena s DPH | 58,340 € |