





| Kód produktu: | SWINGPROBBA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 10,3 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1210 mm |
| Šířka: | 690 mm |
| Hloubka: | 1070 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 514,00 Kč | 5 461,94 Kč | ||
| 5 + | 4 289,00 Kč | 5 189,69 Kč | ||
| 10 + | 4 063,00 Kč | 4 916,23 Kč | ||
| 20 + | 3 882,00 Kč | 4 697,22 Kč |
Venkovní stojan Windtalker SwingPro
Nejprodávanější řešení oboustranného venkovního zákaznického poutače na celém světě. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům díky gumovému těsnění.
Černý zaklapávací rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm, pro vložení plakátu z obou stran s uchycením na pružinách. Bezpečnostní rohy rámů zajišťují dostatečnou bezpečnost na chodníku.
Variabilní řešení s barevnými kombinacemi rámů a samotného podstavce v černém a stříbrném provedení.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 527,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 049,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 674,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 655,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 779,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 782,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 599,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 354,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |