








| Kód produktu: | SCZ4xA4LEDC9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 234,751 € |
| Cena bez DPH: | 194,009 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 55 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,27 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x609 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 779 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 194,009 € | 234,751 € | ||
| 5 + | 184,284 € | 222,984 € | ||
| 10 + | 174,600 € | 211,266 € | ||
| 20 + | 166,844 € | 201,882 € |
Venkovní prosvětlená LED vitrína na Menu pro prospekty 4xA4 - Černá
Elegantní hliníková menu vitrínka s osvětlením 12/24V LED diodami. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná i k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.Vrchní část vitríny opatřena prostorem pro logo či slogan. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 363,603 € |
| Cena s DPH | 439,959 € |
| Cena bez DPH: | 110,751 € |
| Cena s DPH | 134,009 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 159,376 € |
| Cena s DPH | 192,845 € |
| Cena bez DPH: | 805,006 € |
| Cena s DPH | 974,057 € |
| Cena bez DPH: | 123,718 € |
| Cena s DPH | 149,698 € |
| Cena bez DPH: | 300,780 € |
| Cena s DPH | 363,943 € |
| Cena bez DPH: | 83,340 € |
| Cena s DPH | 100,842 € |
| Cena bez DPH: | 118,055 € |
| Cena s DPH | 142,847 € |
| Cena bez DPH: | 132,171 € |
| Cena s DPH | 159,927 € |
| Cena bez DPH: | 214,280 € |
| Cena s DPH | 259,279 € |
| Cena bez DPH: | 882,602 € |
| Cena s DPH | 1 067,948 € |