





| Kód produktu: | 555107 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 33,974 € |
| Cena bez DPH: | 28,077 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | -3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,361 kg |
| Barva: | Tmavě Modrá |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 251 mm |
| Hloubka: | 116 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 5x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | na stěnu |
| Cena bez DPH: | 28,077 € |
| Cena s DPH | 33,974 € |
| Cena bez DPH: | 32,277 € |
| Cena s DPH | 39,055 € |
| Cena bez DPH: | 24,743 € |
| Cena s DPH | 29,939 € |
| Cena bez DPH: | 24,660 € |
| Cena s DPH | 29,839 € |
| Cena bez DPH: | 32,277 € |
| Cena s DPH | 39,055 € |
| Cena bez DPH: | 51,956 € |
| Cena s DPH | 62,866 € |
| Cena bez DPH: | 32,277 € |
| Cena s DPH | 39,055 € |
| Cena bez DPH: | 27,789 € |
| Cena s DPH | 33,625 € |
| Cena bez DPH: | 56,855 € |
| Cena s DPH | 68,794 € |
| Cena bez DPH: | 19,802 € |
| Cena s DPH | 23,961 € |
| Cena bez DPH: | 24,660 € |
| Cena s DPH | 29,839 € |
| Cena bez DPH: | 55,290 € |
| Cena s DPH | 66,901 € |