





| Kód produktu: | 760627 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 107,184 € |
| Cena bez DPH: | 88,582 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 4,907 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | MIX |
| Výška: | 292 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 4 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 55,194 € |
| Cena s DPH | 66,784 € |
| Cena bez DPH: | 56,925 € |
| Cena s DPH | 68,879 € |
| Cena bez DPH: | 16,447 € |
| Cena s DPH | 19,901 € |
| Cena bez DPH: | 56,925 € |
| Cena s DPH | 68,879 € |
| Cena bez DPH: | 16,447 € |
| Cena s DPH | 19,901 € |
| Cena bez DPH: | 56,925 € |
| Cena s DPH | 68,879 € |
| Cena bez DPH: | 16,447 € |
| Cena s DPH | 19,901 € |
| Cena bez DPH: | 16,447 € |
| Cena s DPH | 19,901 € |
| Cena bez DPH: | 13,232 € |
| Cena s DPH | 16,010 € |
| Cena bez DPH: | 41,385 € |
| Cena s DPH | 50,076 € |
| Cena bez DPH: | 84,007 € |
| Cena s DPH | 101,648 € |
| Cena bez DPH: | 67,312 € |
| Cena s DPH | 81,448 € |