



| Kód produktu: | 760127 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 49,829 € |
| Cena bez DPH: | 41,181 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,158 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | MIX |
| Výška: | 95 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 1 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 56,645 € |
| Cena s DPH | 68,540 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 75,595 € |
| Cena s DPH | 91,470 € |
| Cena bez DPH: | 26,128 € |
| Cena s DPH | 31,615 € |
| Cena bez DPH: | 40,197 € |
| Cena s DPH | 48,638 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 88,146 € |
| Cena s DPH | 106,657 € |
| Cena bez DPH: | 75,595 € |
| Cena s DPH | 91,470 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |