




| Kód produktu: | UTBC0W0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 52,851 € |
| Cena bez DPH: | 43,678 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,11 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 122x4,5 mm |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 205 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 43,678 € | 52,851 € | ||
| 10 + | 35,304 € | 42,718 € | ||
| 20 + | 33,456 € | 40,482 € | ||
| 50 + | 31,979 € | 38,694 € |
Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Vhazovací otvor šíře 125 mm, tloušťky 4 mm
Krychlový uzamykatelný box v čirém, nebo bílém neprůhledném provedení.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
| Cena bez DPH: | 71,223 € |
| Cena s DPH | 86,180 € |
| Cena bez DPH: | 28,161 € |
| Cena s DPH | 34,075 € |
| Cena bez DPH: | 43,678 € |
| Cena s DPH | 52,851 € |
| Cena bez DPH: | 53,571 € |
| Cena s DPH | 64,821 € |
| Cena bez DPH: | 119,253 € |
| Cena s DPH | 144,296 € |
| Cena bez DPH: | 104,762 € |
| Cena s DPH | 126,762 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 28,654 € |
| Cena s DPH | 34,671 € |
| Cena bez DPH: | 89,532 € |
| Cena s DPH | 108,334 € |
| Cena bez DPH: | 29,639 € |
| Cena s DPH | 35,863 € |
| Cena bez DPH: | 28,654 € |
| Cena s DPH | 34,671 € |
| Cena bez DPH: | 37,274 € |
| Cena s DPH | 45,102 € |