














| Kód produktu: | USBNU000A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 67,175 € |
| Cena bez DPH: | 55,517 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,52 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 196x283 mm |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 354 mm |
| Šířka: | 267 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Přední výplň: | Kopolyester PET-G |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 55,517 € | 67,175 € | ||
| 5 + | 52,722 € | 63,794 € | ||
| 10 + | 49,969 € | 60,463 € | ||
| 20 + | 47,750 € | 57,778 € |
Venkovní vitrína k umístění do zákrytu, určena pro vložení plakátu
Tenká a elegantní uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku.
Jen 27 mm hluboká s profilem šíře 30 mm se skrytým zámkem z boku.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení. Vhodná k umístění na veřejná místa i do venkovních prostor pod stříšku.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 105,856 € |
| Cena s DPH | 128,085 € |
| Cena bez DPH: | 875,488 € |
| Cena s DPH | 1 059,340 € |
| Cena bez DPH: | 70,886 € |
| Cena s DPH | 85,772 € |
| Cena bez DPH: | 121,882 € |
| Cena s DPH | 147,477 € |
| Cena bez DPH: | 50,832 € |
| Cena s DPH | 61,507 € |
| Cena bez DPH: | 61,270 € |
| Cena s DPH | 74,136 € |
| Cena bez DPH: | 1 139,306 € |
| Cena s DPH | 1 378,560 € |
| Cena bez DPH: | 164,208 € |
| Cena s DPH | 198,692 € |
| Cena bez DPH: | 90,405 € |
| Cena s DPH | 109,390 € |
| Cena bez DPH: | 138,278 € |
| Cena s DPH | 167,317 € |
| Cena bez DPH: | 220,588 € |
| Cena s DPH | 266,911 € |
| Cena bez DPH: | 118,554 € |
| Cena s DPH | 143,450 € |