









| Kód produktu: | SCPA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 61,393 € |
| Cena bez DPH: | 50,738 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 216 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,07 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 193x280 mm |
| Specifikace: | 1 zámek |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 353 mm |
| Šířka: | 266 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Přední výplň: | Polykarbonát Lexan 0,75mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 50,738 € | 61,393 € | ||
| 5 + | 48,195 € | 58,316 € | ||
| 10 + | 45,652 € | 55,239 € | ||
| 20 + | 43,642 € | 52,807 € |
Uzamykatelný a počasí odolný plakátový rám formátu A4 (210x297mm)
Vitrínový rám na plakáty A4 určený i pro venkovní použití do zákrytu s velmi odolnou čirou polykarbonátovou přední ochrannou deskou umístěnou na pantech v uzamykatelných dveřích rámu. Vitrína opatřena dvěma zámky se dvěma klíči. Plastová zadní stěna. Rám uzpůsoben k uchycení na stěnu.
| Cena bez DPH: | 90,238 € |
| Cena s DPH | 109,188 € |
| Cena bez DPH: | 138,392 € |
| Cena s DPH | 167,454 € |
| Cena bez DPH: | 63,987 € |
| Cena s DPH | 77,424 € |
| Cena bez DPH: | 163,905 € |
| Cena s DPH | 198,325 € |
| Cena bez DPH: | 873,872 € |
| Cena s DPH | 1 057,385 € |
| Cena bez DPH: | 81,829 € |
| Cena s DPH | 99,014 € |
| Cena bez DPH: | 118,335 € |
| Cena s DPH | 143,185 € |
| Cena bez DPH: | 105,660 € |
| Cena s DPH | 127,849 € |
| Cena bez DPH: | 61,157 € |
| Cena s DPH | 74,000 € |
| Cena bez DPH: | 118,950 € |
| Cena s DPH | 143,929 € |
| Cena bez DPH: | 55,414 € |
| Cena s DPH | 67,051 € |
| Cena bez DPH: | 138,023 € |
| Cena s DPH | 167,008 € |