




| Kód produktu: | UYUP082050 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 25,808 € |
| Cena bez DPH: | 21,329 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost Netto: | 0,675 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 1237 mm |
| Šířka: | 872 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A0 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 21,329 € | 25,808 € | ||
| 10 + | 20,263 € | 24,518 € | ||
| 20 + | 19,196 € | 23,227 € | ||
| 50 + | 18,335 € | 22,185 € |
Náhradní ochranná antireflexní PVC fólie pro zaklapávací rám venkovního poutače Windtalker Windpro a Windtalker SwingPro Fólie se instaluje po odklopení zaklapávacích lišt zavěšením do poutače na místo určení. Tlouštka fólie je 0,5mm.
| Cena bez DPH: | 280,763 € |
| Cena s DPH | 339,723 € |
| Cena bez DPH: | 21,739 € |
| Cena s DPH | 26,304 € |
| Cena bez DPH: | 6,563 € |
| Cena s DPH | 7,941 € |
| Cena bez DPH: | 4,553 € |
| Cena s DPH | 5,509 € |
| Cena bez DPH: | 2,133 € |
| Cena s DPH | 2,581 € |
| Cena bez DPH: | 3,486 € |
| Cena s DPH | 4,219 € |
| Cena bez DPH: | 13,126 € |
| Cena s DPH | 15,882 € |
| Cena bez DPH: | 9,844 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 11,731 € |
| Cena s DPH | 14,194 € |
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,687 € |