





| Kód produktu: | UUMS01W000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 42,253 € |
| Cena bez DPH: | 34,920 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,1 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Bílá |
| Nosnost: | 14 kg |
| Výška: | 48 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 34,920 € | 42,253 € | ||
| 5 + | 33,156 € | 40,118 € | ||
| 10 + | 31,391 € | 37,983 € | ||
| 25 + | 29,996 € | 36,295 € |
Univerzální podstavec pod počítačový monitor - Šedý
Robustní kovový podstavec s nosností do 14 kg s texturovaným povrchem
Vyvýšený stojan s prostorem pro ukrytí klávesnice
Dodáváno v šedém, bílém a
černém provedení
Rozměry: (ŠxH) 400x210 mm
| Cena bez DPH: | 34,920 € |
| Cena s DPH | 42,253 € |
| Cena bez DPH: | 34,920 € |
| Cena s DPH | 42,253 € |
| Cena bez DPH: | 13,254 € |
| Cena s DPH | 16,037 € |